Konferans koltuğu parçaları

Konferans koltuğu parçaları

Konferans koltuğu parçaları, zamanla kırılan ve deforme olan plastik gereçlerdir. Konferans koltuğunun tüm yedek parça ve aksamları plastik kökenli maddelerden meydana gelir.Plastiklerin  imalata dayalı kusurları bir konferans koltuğunun ömrünü belirleyen temel etkenlerden birisidir. Firmamız konferans koltuk parçaları üretiminde gerçekleştirdiği üretim koşulları ve kullandığı orijinal hammadde içerikleri ilen dayanıklı konferans koltuk parçaları imal eder.

Konferans koltuk parçalarını firmamız, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kalıplama ve modelleme sistemi ile gerçekleştirir. Konferans koltuğunun eski ve bulunamayan tüm parçalarının imalatını bu şekilde gerçekleştiriyoruz.Genellikle bulunamadıkları için , gerçekleştirilemeyen konferans koltuğu tamiri işleri artık ürettiğimiz her model konferans koltuk parçaları ile mümkün hale geliyor.

Konferans koltuğu parçaları ve konferans koltuğu 

Konferans koltuğu parçaları ve konferans koltuğu temelde bir birleri ile hem kalite hem de fiyat olarak benzer özellikler gösterir. Bir konferans koltuğunda kullanılan konferans koltuk parçaları ne kadar kaliteli ve temiz içeriklerden meydana geliyorsa fiyatı ve kalitesi o oranda artar. Konferans koltuğu tasarımının en önemli unsuru içerisinde barındırdığı parça ve hammadde kaynaklarından meydana gelir. Firmamız konferans koltuğunuzun hem orijinal yedek parçalarını üretmekle kalmıyor. Mevcut konferans koltuğunuzun kalite ve ömrünü ürettiği güçlendirilmiş parçalar ile daha da uzatıyor.

sizler de konferans koltuğunuza zamanında yapacağınız genel bakımlar ile mevcut konferans koltuklarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. İşte resimde göstermek istediğimiz bir konferans koltuğu yedek parça değişiminden görüntüler;

görüldüğü gibi konferans koltuk koruyucu plastiklerinizi zamanında değiştirmez ve konferans koltuk süngerlerinizi koruyamazsanız  konferans koltuk süngerleriniz hızlıca çürümeye başlıyor. Firmamız ve uzman ekibimizin tavsiyesi, konferans koltuğunuzun yıllık periyodik bakımlarını vakit kaybetmeden gerçekleştirin.

Konferans koltuk yedek parçaları ve hammadde kaynakları 

Hammadde kaynakları , konferans koltuk yedek parçaları için bir kalite standartıdır. Eğer elde edilen konferans koltuklarının yedek parçaları ucuz ve geri dönüşüm plastik içeriklerden meydana geliyor ise o konferans koltuğunun ömrü çok uzun olmayacaktır. Firmamız tüm bu koşullarda, alınan ucuz ve kalitesiz bir konferans koltuğunun,  yedek parça ve içeriklerini değiştirerek mevcut koltuklarınızın imalat yapısına dayalı sorunlarını da çözmeyi sizleri büyük bir ekonomik yükten kurtarmayı hedeflemektedir.

Her marka  model konferans koltuğu tamiri ve yedek parçaları imalatı yapıyoruz Türkiye geneli stoktan aynı gün kargo yapıyoruz