Konferans koltuk tamir ve konferans koltuğu imalatı

Konferans koltuğu imalatı yapmakta olan firmamız müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktadır. Konferans koltuk imalatçıları arasında üst düzey teknoloji ve müşteri memnuniyeti vizyonu ile Alan Ofis  Mimarlık  fark yaratmaya devam ediyor. Konferans salonlarınız için aradığınız en uygun ekonomik ve kaliteli konferans koltukları firmamız tarafından 8 yıl yedek parça garantili olarak teslim edilir. 
KONFERANS KOLTUK TAMİRİKonferans koltuğu imalatı, zamanla model ve talep sayısının artışı ile ciddi sanayi yatırımlarını da beraberinde getirdi. Konferans koltuğu imalathane önce metal ve döşeme faaliyetlerimiz varken artık sünger takımlarını da imalatını gerçekleştiriyoruz. Konferans koltuğu ihtiyaçlarınız için konferans koltuk modellerimizi geliştirdik ve yeniden tasarladık. Artık istediğiniz konferans koltuğu modelini çok uygun fiyatlarla Alan Ofis ten satın alabilirsiniz. Konferans koltuğu imalatı ile sizlerin tüm konferans koltuğu modellerine ulaşmanızı kolaylaştırmayı hedefledik. Diğer taraftan tüm konferans koltuğu fiyatlarını sizler için daha ekonomik hale getirdik

konferans koltuğu İstanbul

Firmamız konferans koltuğu Türkiye projelerinde çok önemli başarılara imza attı. Son 15 yılda 100 e yakın kurumun Konferans koltuğu ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde zamanında karşıladı

Bizler konferans koltuklarınızı yalnızca imal etmiyoruz, aynı zamanda onları sizler için tasarlıyoruz.

Konferans koltuğu  çoğu zaman standart kalıplama ile aynı koltuğu piyasaya sürer. Bizler uzman ekibimiz ve konferans koltuğu imalatı ile konferans salonlarına özel konferans koltukları imalatı gerçekleştiriyoruz. Artık konferans salonlarınızda estetik ve güçlü ergonomisi Alan Ofis konferans koltuğu imalathanede imal edilen konferans koltuklarınızda konfor ile oturabilirsiniz.

Konferans koltuğu imalatı ve konferans koltuğu teknik şartnamesi

Konferans koltuğu imalatı belirli aşamalardan oluşur. Bunlardan ilki konferans koltuğu ayaklarının metal imalatıdır.KONFERANS KOLTUK TAMİRİ

1-Konferans koltuğu metal ayakları 40*60-1.5mm boyalı profilden imal edilir

2-Konferans koltuğu taban sacı cnc  kalıplama ve presleme ile 2mm profilden elde edilir.

Diğer taraftan konferans koltuğu sünger takımlarının kalıplama işlemi gerçekleşir.

1-Konferans koltuğu sünger takımları poliüretan kimyasallardan, sünger makinası ile dökülen kalıplama ile %60 (+-%10) yoğunluğunda imal edilir.

Üçüncü aşama ise konferans koltuğu plastik takımların plastik enjeksiyondan elde edilmesidir.

3-Konferans koltuğu plastik takımları 3mm et kalınlığında pp ithal granül hammadde kullanılarak enjeksiyon kalıp baskı ile elde edilir.

Konferans koltuğunun bu aşaması  güçlü uzman ekibi ile Alan Ofis Mimarlık tarafından itina ile gerçekleştirilir. Konferans koltuğu tasarım aşaması ise , kalıplanan konferans koltuğu sünger takımlarının akustik ve kaliteli kumaşlar ile döşenmesidir.

Konferans koltuğu tasarımı ve imalat aşaması yalnızca sanayi süreçler olmayıp, konferans koltuğu modelleme ve dwg yerleşim ile devam eder.

ArabicEnglishRussianTurkish