konferans koltuğu tamiri

konferans koltuk tamiri

Her model konferans koltuğu tamiri ve konferans koltuk parçaları imalatı yapıyoruz.Konferans koltukları artık günümüzde kullanım alanları ve kullanım yoğunluğu gittikçe artmakta olan önemli metaların başında gelir. Konferans koltukları farklı kullanım yoğunluklarına bağlı olarak değişen ölçülerde deforme olacak ve kullanım verimliliği hızla düşecektir.

Konferans koltuklarınız iki türlü deformasyon yaşar. Konferans koltuklarınız genellikle iki metal ayak bağlantı eklerinden meydana gelir. Koltuklarınız ergonomi performansı sünger takımlarının üzerinde sabitlendiği  konferans koltuk metal ayaklarıdır. Konferans koltuk metal ayakları zamanla kullanım yoğunluğu, doğru montaj faaliyeti ve konferans koltuk metal ayaklarının üretim cinsine dayalı olarak dirsek ve pabuçlardan deforme olmaya başlar.

Firmamız buna karşın konferans koltuk tamiri hizmeti ile deforme olan konferans koltuk ayaklarınızı yenileyerek sizleri önemli bir maliyet yükünden de kurtarır. Üretilen konferans koltuklarının üzerindeki hammadde kaynakları ne kadar kaliteli ve yoğunsa konferans koltuklarınızın kullanım ömrü bir o kadar uzun olacaktır.

Konferans koltuğu tamiri hizmeti bu yönüyle firmamız tarafından üretilmeyen ucuz ve kalitesiz konferans koltuklarını kendi üretim bültenimize uygun modern standartlarda yenileme faaliyeti olarak gösterilebilir. Standart bir konferans koltuğunda bulunması zaruri olan konferans koltuk plastikleri alt kapakları ve konferans koltuğu mekanizmaları zamanla deforme olur. Bu deformasyonlar çoğunlukla montaj hataları ve kullanılan metanın hammadde kaynaklarının kalitesizliğinden kaynaklanır.

Neden konferans koltuğu tamiri faaliyeti ?

Konferans koktuklarınızın alt kapaklarının kırılması neticesinde sağlam sünger takımlarınız ve metal iskeletiniz olsa dahi konferans koltuklarınızın hem estetik görünümü kaybolur hem de zararlı kimyasal maddelerin koruyucu kapak olmadan dışarı ile teması artar. konferans koltuğu tamiri yapan firmamız tüm bunlar göz önüne alındığında sağlam mevcutlarınızı koruyarak, konferans koltuk plastiklerinizi yenileyerek  keyfinizin kaldığınız yerden devam etmesini sağlar. 

Konferans koltuğu bakımı  faaliyeti tüm bunlar göz önünde tutulduğuna iki ana hedefi amaçlar: Konferans koltuklarınızın kullanım verimliliği ve siz değerli müşterilerimizin ekonomik menfaatleri. Temelde firmamız konferans koltuğu tamiri hizmetini tüm okul, lise ve üniversiteler de uygulayarak ve yaygınlaştırarak önemli gördüğümüz ekonomik  menfaatleri korur ve israfın önünü keser.

Konferans koltuğu tamiri

Konferans koltuğu tamiri ve yedek parça

konferans koltuğu tamiri servisini tüm Türkiye çapında başlatan firmamız ve değerli kurucuları, geçen yirmi beş senede sayısız okul konferans salonu, tiyatro salonu ve sinema salonunu yeniden hayata kazandırmış ve sayısız insanın gerçek ihtiyaçlarına temas etmiştir. konferans koltuk bakım  ve konferans koltuğu imalatı yapan firmamızın bu ender rastlanan başarısı zamanla Türkiye çapında geniş bir pazar oluşturmuş ve konferans koltuk bakım ihtiyaçları hızla artmıştır.Konferans koltuğu tamiri ve konferans koltuğu imalat

konferans koltuğu tamiri ve konferans koltuğu imalatı birbirinden farklı üretim ve hizmet faaliyetleri olarak görülse de ikisi de birbirini kuşatan, tamamlayan hizmet sektörleridir.konferans koltuğu bakım , genellikle konferans koltuğu imalatında yapılan bir takım ihmallerin doğurduğu deformasyonları gidermeyi hedeflemekle esasında doğru imal edilmemiş konferans koltuklarının imalatı süreçlerini tamamlar. Konferans koltuğu bakım  ihtiyacı genellikle hammadde kaynakları yetersiz olan konferans koltuklarında ortaya çıktığı gibi aynı zamanda konferans koltuğu bakımı, konferans koltuklarının zamanla kullanıma dayalı olarak ortaya çıkan deformasyonlarınızda gidermeyi amaçlar.

Firmamız konferans koltuğu bakım ve konferans koltuğu imalatı sektöründe yıllardır hizmet vermekle hem yeni eski model konferans koltuklarının kullanışsız yanlarını iyi analiz etmiş ve devamında yeni konferans koltuğu tasarımları geliştirmiş diğer taraftan konferans koltuğu bakım ve konferans koltuğu yedek parça ihtiyacı olan değerli müşterilerini yalnız bırakmamıştır.

ÜRETİM VE FABRİKA : 0216 574 46 40

            KEŞİF VE FİYAT: 0553 465 60 64

 

konferans koltuğu yedek parçaları

konferans koltuğu yedek parçaları mevcut konferans salonlarınızın ekonomik bir bütçe ile yenilenmesine imkan veren önemli bir faaliyettir. koltuğu tamiri faaliyeti, firmamız tarafından garantili olarak  siz değerli müşterilerimizin mevcut konferans koltuklarını kullanım imkanı ortadan kalktığında, sizlere ekonomik bir bütçe ile yeni konferans salonları kazandırır.

KONFERANS KOLTUĞU YEDEK PARÇALARI
KONFERANS KOLTUĞU YEDEK PARÇALARI

Bizler üretmiş olduğumuz konferans koltuğu ve konferans koltuğu yedek parçalarını, müşterilerimizin tam performans ile verim almalarına dayalı olarak tasarlar ve geliştiririz. alan ofis olarak konferans koltuğu yedek parçalarının zamanla kullanıma dayalı olan deformasyonları, konferans koltuklarınızın kullanım imkanlarını ortadan kaldırır.Metal ve plastik  parçalardan meydana gelen konferans koltuğu demonte bir mamul olarak her zaman teknik servis hizmeti ile desteklenmesi gereken bir metadır.bizler konferans koltuğu yedek parçaları üretiyor olmanın dışında alanında uzman teknik servisimiz ile birlikte artık sizlere daha iyi hizmet vermek adına konferans koltuğu hastanesi uygulamasının hayata geçirdik.

konferans koltuk mekanizma
KONFERANS KOLTUK MEKANZİMA

artık yanlızca mevcut  konferans koltuklarınızın gerçekten teknik sorunları veya kullanıma dayalı sorunlarını tespit ediyor, sizlere doğru ve yerinde bir hizmet sunuyoruz. konferans koltuğu yedek parçalarını daha iyi tasarımlar ve daha kaliteli hammadde kaynakları ile üretmeye devam edip aynı zamanda konferans koltuklarınızın gerçek sorunlarını yerinde çözmek için geliştirdiğimiz konferans koltuğu hastanesi ile konferans salonlarınızın kullanım verimliliğini en üst düzeye çıkaracagız.

konferans koltuğu yedek parçaları ve konferans koltuğu hastanesi

konferans koltuğu hastanesi firmamız tarafından konferans koltuklarının imalata dayalı teknik sorunlarını da çözmek için geliştirildi. Parçalarımız genellikle ekonomik sebepler ile tercih edilen konferans koltuklarının plastik ve metal takımlarının imalata dayalı bir takım sebepler ile kısa sürede deforme olmasından kaynaklanan sorunları çözmek adına parkende şekilde tedarik ediyoruz.

KONFERANS KOLTUĞU YEDEK PARÇALARI
konferans koltuk süngeri

konferans koltuğu yedek parçaları, mevcut deformasyonları gidermekle konferans koltuklarının yalnızca kullanıma dayalı sorunlarını çözüyor. yedek parça imalatı yapan firmamız yogun kullanım soncu konferans koltuklarında meydana gelen kusurları  uygulama ve yeni bir bakış açısı ile ele alınmasını zaruri gördür.Yedek parça parkende dağıtımının yanı sıra konferans koltuğu hastanesi uygulamasını hayata geçirerek konferans koltuklarının montaja dayalı mekanik kusurlarını gidermeyi ve böylelikle daha fazla yedek parça ihtiyacını da ortadan kaldırmayı hedefliyor. Konferans koltuklarınız yalnızca kullanılamaz hale geldiğinde değil konferans koltuğu hastanesi ile birlikte  yıllık bakımlarına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz, böylelikle konferans koltuğu yedek parçaları ihtiyaçlarınız azalacak ve daha sağlıklı ve güvenli konferans koltuklarına sahip olacaksınız.

konferans koltuk parçaları

konferans koltuğu yedek parçaları

Konferans koltuk parçaları ve konferans kotuk tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı yapan firmamız eskiyen, deforme olan mevcut konferans koltuklarınızı konferans koltuk yedek parçaları imalatı yapan firmamız  konferans koruk parçalarınıda kullandığı hammadelerinin insan ve çevre sağlığına uygun olmasına,  hemde ihtiyaçların karşılanması hedefi ile hurda geri dönüşüm ham maddelerden değil kaliteli ithal granül ham maddeler kullanıyoruz. Kaliteli ürün güvenli teslimat ücretsiz keşif sorunsuz tamir servisi  Gsm 0532 709 30 28 0216 574 46 40

 

konferans koltuk plastikleri

Konferans koltuk plastik parçaları
Konferans salonu koltuğu yedek parça imalatı yapan firmamız, siz değerli müşterilerini eskiyen deforme olan mevcut konferans salonu koltuklarınızı, konferans salonu koltuğu yedek parça imalatı ve dağıtımını yaparak sizleri ekonomik bütçeler ile yeni konferans salonu koltuklarına kavuşturur.
Konferans salonu koltuğu yedek parça imalatı yapan firmamız, konferans salonu koltuklarının tüm aksam ve teknik bakım hizmetlerini de siz değerli müşterilerine en ekonomik bütçeler ile sunar. Firmamız, konferans salonu koltuğunun yedek parça ve tamir bakım hizmetlerini hem kullandığı hammaddelerinin insan ve çevre sağlığına uygun olmasına hem de siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını en yüksek düzeyde karşılaması hedefi ile hurda geri dönüşüm hammaddelerden değil kaliteli ithal granül hammaddeler kullanır. Konferans salonu koltuğu yedek parça temini firmamız tarafından her model konferans salonu koltuğu için temin edilebilir. Türkiye geneli hizmetimiz vardır.Her model konferans koltuk parçaları imalatı  ve konferans koltuklarınızı orijinal haline bağlı kalarak yeniliyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm kategorilerde en kaliteli işi. en kaliteli malzeme ile garantili yapıyoruz. TÜM KONFERANS SALONU KOLTUK PARÇALARI VE KONFERANS KOLTUK TAMİRİ İŞLERİNİZ İÇİN UZMAN KADROMUZLA TÜRKİYE GENELİ HİZMET VERİYORUZ

konferans koltuk mekanizması

konferans koltuğu mekanizması

Konferans koltuk parçaları imalatı yapan firmamız üretimden kaldırılmış konferans koltuk mekanizması konferans koltuk plastik parçaları ve konferans koltuk yedek parçaları imalatı dağıtımı ve ücretsiz teknik destek vermekteyiz iletişim 0532 709 30 28

Konferans koltuğu parçaları

Konferans koltuğu parçaları

Konferans koltuğu parçaları, zamanla kırılan ve deforme olan plastik gereçlerdir. Konferans koltuğunun tüm yedek parça ve aksamları plastik kökenli maddelerden meydana gelir.Plastiklerin  imalata dayalı kusurları bir konferans koltuğunun ömrünü belirleyen temel etkenlerden birisidir. Firmamız konferans koltuk parçaları üretiminde gerçekleştirdiği üretim koşulları ve kullandığı orijinal hammadde içerikleri ilen dayanıklı konferans koltuk parçaları imal eder.

Konferans koltuk parçalarını firmamız, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kalıplama ve modelleme sistemi ile gerçekleştirir. Konferans koltuğunun eski ve bulunamayan tüm parçalarının imalatını bu şekilde gerçekleştiriyoruz.Genellikle bulunamadıkları için , gerçekleştirilemeyen konferans koltuğu tamiri işleri artık ürettiğimiz her model konferans koltuk parçaları ile mümkün hale geliyor.

Konferans koltuğu parçaları ve konferans koltuğu 

Konferans koltuğu parçaları ve konferans koltuğu temelde bir birleri ile hem kalite hem de fiyat olarak benzer özellikler gösterir. Bir konferans koltuğunda kullanılan konferans koltuk parçaları ne kadar kaliteli ve temiz içeriklerden meydana geliyorsa fiyatı ve kalitesi o oranda artar. Konferans koltuğu tasarımının en önemli unsuru içerisinde barındırdığı parça ve hammadde kaynaklarından meydana gelir. Firmamız konferans koltuğunuzun hem orijinal yedek parçalarını üretmekle kalmıyor. Mevcut konferans koltuğunuzun kalite ve ömrünü ürettiği güçlendirilmiş parçalar ile daha da uzatıyor.

sizler de konferans koltuğunuza zamanında yapacağınız genel bakımlar ile mevcut konferans koltuklarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. İşte resimde göstermek istediğimiz bir konferans koltuğu yedek parça değişiminden görüntüler;

görüldüğü gibi konferans koltuk koruyucu plastiklerinizi zamanında değiştirmez ve konferans koltuk süngerlerinizi koruyamazsanız  konferans koltuk süngerleriniz hızlıca çürümeye başlıyor. Firmamız ve uzman ekibimizin tavsiyesi, konferans koltuğunuzun yıllık periyodik bakımlarını vakit kaybetmeden gerçekleştirin.

Konferans koltuk yedek parçaları ve hammadde kaynakları 

Hammadde kaynakları , konferans koltuk yedek parçaları için bir kalite standartıdır. Eğer elde edilen konferans koltuklarının yedek parçaları ucuz ve geri dönüşüm plastik içeriklerden meydana geliyor ise o konferans koltuğunun ömrü çok uzun olmayacaktır. Firmamız tüm bu koşullarda, alınan ucuz ve kalitesiz bir konferans koltuğunun,  yedek parça ve içeriklerini değiştirerek mevcut koltuklarınızın imalat yapısına dayalı sorunlarını da çözmeyi sizleri büyük bir ekonomik yükten kurtarmayı hedeflemektedir.

Her marka  model konferans koltuğu tamiri ve yedek parçaları imalatı yapıyoruz Türkiye geneli stoktan aynı gün kargo yapıyoruz