konferans koltuğu tamiri

konferans koltuğu tamiri, genellikle birçok devlet ve özel  eğitim kurumları tarafından kullanılan konferans koltuklarının bakım ve yedek parça ihtiyaçlarına yönelik verilen hizmetin genel adıdır. Konferans koltukları hem de monte olmaları hemde uzun süreli iç mekan faaliyetlerinde oturum ergonomisi performansı en güçlü olan metalardır. Bu nedenle toplantı ve gösteri  faaliyetlerinde sıklıkla tercih edilirler.

Bizler konferans koltuğu tamiri servisi ile konferans koltuklarınızın imalata ve kullanıma dayalı tüm sorunlarını yerinde tespit ediyor ve çözüyoruz.Konferans salonlarına ve tiyatro salonlarında genellikle tercih edilen ucuz konferans koltuklarının  zamanla kullanım verimliliğinin tümden ortadan kalkması ile sizleri yeni bir koltuk ihtiyacından kurtarıyor, en ekonomik maliyetler ile sizlere yeni bir konferans salonu kazandırıyoruz.

konferans koltuğu yedek paçaları,

Konferans koltuğu yirmi beş yedek parça ve aksamdan meydana gelir.Tüm aksam ve parçalar konferans koltuğunun inşa temelleri olarak kabul edildiğinde zamanla. Firmamız konferans koltuğu alımı sürecinden, kullanım sürecine kadar konferans koltuklarınızın sağlam çalışması adına sizlerin en büyük çözüm ortağıdır.

Konferans koltuğu bakımı ve yenileme faaliyeti  yalnızca, koltuk plastiklerinin ve kumaş değişimlerinden ibaret olmadığı gibi mekanik takımları ve metal ayaklarının bakımlarıda önemli yer tutar. Firmamız konferans koltuğu bakım ve onarım  hizmetini işte böyle bir anahtar proje haline getirerek konferans koltuklarınızın tüm detaylarına gerçek çözümler sunar.Bizler konferans salonları, tiyatro ve sinema salonları gibi tüm aktif iç mekanlarda sizler için dinamik çözümler sunuyor  ve 7-24 her an sizleri tüm tecrübe ve nitelikli hizmet anlayışımız ile destekliyoruz.