Arama:

Okul sırası yedek parçaları imalatı yapan firmamız, tüm eskiyen ve deforme olan okul sıralarınızı orjinal ve tam uyumlu parçalar ile yenilenmesine olanak sağlar. Okul sıralarında en çok deforme olan parçalar, okul sırası plastikleridir.

okul sırası ayak plastikleri
okul sırası pabuçları

Okul sırası plastikleri, üretime sokulan birçok hammadde kaynaklarına dayalı olarak zamanla deforme olur. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği okul sırası plastikleri, orjinal hammaddeli ve geri dönüşüme dayalı olmayan okul sırası plastikleridir.

okul sırası plastikleri
okul sırası plastikleri

Okul sırası plastik ayakları(okul sırası pabucları)

Okul sırası plastik ayakları, metal ana karkasın zeminle temasını sağlayan çok önemli bir okul sırası parçasıdır. Genellikle karşılaştığımız ana sorunlardan birisi de okul sırası plastik ayakların hızlıca kırılmasıdır. Bunun belirgin nedenleri şunlardır;

  • 1-okul sırası plastik hammadde kaynakları
  • 2-okul sırası plastik ayakların hatalı montajı
  • 3- okul sırası konulan zeminin bozukluğu

Tüm bu ana nedenlerden kaynaklı olarak, okul sırası plastik ayaklar hızlıca kırılır. Firmamız her ölçü ve tasarıma uygun okul sırası plastik ayakları imalatı yapmaktadır.

Okul sırası yedek parçaları alırken neye dikkat etmeliyiz ?

Tüm okul sırası plastiklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

okul sırası plastikleri
  • 1-Okul sırası oturak plastikleri
  • 2-Okul sırası sırt plastikleri
  • 3-Okul sırası pabucları
  • 4-Okul sırası ayak plastikleri

Tüm bu parçalar belirli bir üretim bültenine uygun olarak okul sıralarında kullanılmaktadır. Okul sıralarının boru ve metal üretim ölçüleri, okul sıralarında istenilen ergonomi vb. bir çok okul sırası imalatını ilgilendiren hususlar okul sırası yedek parçaları satın alınırken dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Her model, marka ve ölçü okul sırası pabuçları, okul sırası oturak, okul sırası sırt plastikleri, V takoz, dolu Izgara pabuç, okul sırası ayak plastikleri daha fazla ürünler için ,Firmamızın yetkili tüm danışmanları ile iletişime geçtiğiniz de sizlerden tüm bu teknik hususları isteyecekler ve okul sırası plastikleri satın alırken yaşayabileceğiniz tüm mağduriyetleri önleyecekleridi