Konferans koltuk tamiri

Konferans koltuk tamiri, okul konferans salonları, lise konferans salonları, üniversite konferans salonları, tiyatro ve sinema salonlarında kullanılan oturma sistemlerinin genel tamiratı ve yedek parça tedariğinin organizasyonu faaliyetidir. Alan Grup olarak tüm konferans koltukları sistemlerinin mekanik ve yedek parça tedariği konusunda geniş ve modern üretim bültenlerine sahibiz. Konferans koltuklarının kırılan ve deforme olan tüm aksamlarına yeni ve yerinde çözümler tasarlıyoruz.

konferans koltuk tamiri

Okul konferans salonlarında genellikle, imalata dayalı birçok konferans koltuk arızası ve deformasyonu yaşanır.Okullar kısıtlı bütçeleri karşılığı konferans koltuk yenileme faaliyetlerine pek de istekli olmadıklarından mevcut konferans salonunun bakım ve onarım ihtiyacı ortaya çıkar.Firmamız işte böyle anlarda tüm konferans salonlarının konferans koltuk bakım ve onarım  ihtiyacına uygun ekonomik bütçeler ile güçlü ve kalıcı çözümler geliştiri.

Okul konferans salonları ve Konferans koltuk tamiri

okul konferans salonları tüm Türkiye’de konferans koltuk sistemlerini farklı fiyat ve bütçeler ile satın almıştır.Özellikle devlet okulları konferans koltuklarını ucuz bütçeler ile satın aldıklarından, konferans koltuk tamiri ihtiyacının en çok yoğun olduğu kurumların başında gelir.Ucuz konferans koltukları eksik veya kalitesiz hammaddenin imalatı ve yanlış montaj teknikleri ile hızlıca deforme olur.Konferans koltuklarınızın ucuz yedek parçalarını yerine. gerçek ve kaliteli hammadde kaynakları ile imal edilen konferans koltuk yedek parçalarını tedarik ediyoruz.İmal ettiğimiz yedek parçaları aynı zamanda konferans koltuklarının mekanik bakımlarına dair detaylı konferans koltuk bakım ve onarım faaliyeti gerçekleştiriyoruz.

Konferans salonlarınızın %100 performans ile çalışmasını engelleyen deformasyonlar ve mekanik arızalar için konferans koltuklarınızı atmayın.Alan Grup sizler için kısıtlı bütçeler ile büyük değerler yaratarak sizlerin yanınızdadır.Okul konferans salonlarının ve konferans koltuklarının tüm kapasite ile en iyi şekilde hizmet verebilmesi için uzman  konferans koltuk bakım ve onarımı servisimiz sizlerin hizmetindedir.

ArabicEnglishRussianTurkish